Leden 2008

Mám-li být upřímná..

30. ledna 2008 v 21:26
Máj HýRouuuu.. ♥ nádherná písnička.. :)
Ehm..prostě mě tohle jen tak napadlo..My little princess,with blue hair..Ano..TyNi ne prosím,ted už Holly Leslie T.Patříš sem,stejně jako já,patří me sem obě:)..Mám pocit že o mě víš všechno,já o tobě snad taky.Sem ráda že počítáme každá s každou..A já opravdu věřím že tu pro mě si vždy:)..I já pro tebe ♥ víš všechno,chápeš mě a nevadí ti,že mluvim často o sobě..že se lituju..že chci slyšet že si tu se mnou..Chci aby to tak bylo dál!:)
KaT..už na poprvé sem veděla že jsi další človíček kterej má blog jako něco svýho..a nepíše jen rozvrh svýho dne...sem ráda že tě znám,ikdyž né tak dobře..Dokážeš potěšit,potěšit slovy u kterých je vidět že víš co znamenají a nesnažíš se mě jen tak odbýt:)Děkuju
Barush.. nádherný články,myšlenky stejně jako další slečny tady(Ale že jich je docela málo:)..Miluju tvoje řeči,kecy,vyprávění..tvoji upřímnost a to že SI jen a jen barush..
Slečna.D ..:) áááááááááá mortellko..poznala sem tě ted nedávno.. další kdo už "něco zažil"..kdo má krásný články o pravdě..o realitě..kdo taky umí pochopit..sem ráda že si na mě narazila:)
Nikolína..krásný disajny,články..slova..myšlenky.. :) sem ráda že sem ráda že tě mám mezi přáteli..
áá..nevím ..Údry.. dlouho..dlouho ö sobě víme:) vím že si asi nebereš žádný tento, a s ničím se nepářeš..někdy je to vidět:) fuck off love :).. stejně si mezi těma co ste mi uvízli v srdci(ikdyž žádný nemám)..v myšlenkách..si a budeš
Kaliček.. taky se známe už dýl:) co řííct..chápavá..milá..další spřízněná duše:)
Chritynka..Vilmina..BarynQa..elisssek..Smajwinka..Ambris..Ann..Berushka.. Denczii.a samo sebou ještě >Matt.. :P Ste tam..tam v myšlenkách ptže pochybuju že mi ještě něco ze srdce zbylo..Jen,mám-li být upřímná..není to tak horký:)..ty výše přece jen znám,nebo nás něco zdrclo dohromady a tešim se že sváma mě to taky zdrcne..
Nechtěla sem nikoho naštvat,nebo urazit..jen sem upřímná..A další SB..je hezký vědět že se o mě někdo zajmá..jinak vás baštim všechny:D :P

Da..N-dy

30. ledna 2008 v 19:03
n-Dy..
nice..

GirlsGirlsGirlsGirlsGirlsGirls

29. ledna 2008 v 20:33
GirlsGirlsGirlsGirlsGirlsGirlsGirlsGirlsGirlsGirlsGirlsGirls
we are others

bla bla bla..zatim to jde

28. ledna 2008 v 16:09
ona,ona,ona,ona,ona,ona,ona.,ona,ona,ona,ona
..But I wear the biggest smile..

mimo domov

27. ledna 2008 v 11:28
Tenhle víkend patřil mě,..a kámoškám
Plynulo to rychle..žádný myšlenky..vzpomínky..VYPNULA sem

I want

23. ledna 2008 v 21:37
Pořád...se hledám..
Jestli se vám Nechce číst o snad sebelítosti,vypovídání se tak prosím dál nečtěte..

where?

23. ledna 2008 v 14:49
Where can you run to escape from yourself?
You can run, but you can´t hide...

Sami za SEBE

21. ledna 2008 v 21:00
only me,only me,only,me,only me,only me..
Další důkaz..nikomu nemužu věřit než sobe(když nepočítám matku,ta jediná tu pro nás bude vždy)..I nejlepší přítel může zradit.. moje holky zatim ne-e..ale jedna přece jen,proto už vím že to není o-p-r-a-v-d-o-v-ý přítel..a že se prostě vyplatí věřit jen sobě..až si nabijete čumák taky,budete na dně,možná se taky budete chtít naučit nebýt naivní,nevěřit všem a všemu..Problém je ten že u mě to zatím nejde,a už nevěřím tomu že to pude..lidi se neměněj..
Snad si jen mužu dokola opakovat,...že tohle celý,to co si řiká SVĚT a ŽIVOT je jenom na mě..Někdy bohužel,
Pořád ale platí.. co se má stát s-t-a-n-e s-e takže tohle se mi asi dít má..Jinak si to neumim odůvodnit

bez ničeho

21. ledna 2008 v 16:31
myšlenky,duševní štěstí(ani žádný jiný)..jídlo..Nic ztoho nemám
člověk by řek že sem Z normální "český" rodiny..ale opak je pravdou

I hate..I love

20. ledna 2008 v 17:02
I love..jídlo,pití..pocity štěstí kdy nemáš žádný starosti nebo je aspon umíš nevnímat..Miluju chvíle s kámoškama když se smějeme i ničemu..miluju zvířata a jednou bych jim chtěla pomáhat..miluju svýho psa..miluju čokoládu a hranolky..miluju pomerančovej džus,colu,kafe a třešnovej čaj..miluju moji osobitos mýho pokoje..miluju svůj pc,svůj mobil,svoje propisky(někdy strašně ráda píšu)..svoje oblečení,nugget batoh..foťák,dům,postel..moji rodinu..mamku a babču..
I hate-i love:Jeho!..je..myšlenky na který se snažim zapomenout..nenávidim ho za to co mi udělal a pořád dělá..a milovala jsem ty chvíle snim..jeho,a sebe za to že miluju jen jeho.byl můj život,svět,moje všechno..i hate me,za to že sem to nechala zajít TAK daleko..nenávidim deprese o nedělích mimo jiných depresí..nenávidim samotu,smrt blízkých a konec toho hezkýho..
Nenávidim sebe,protože jen já mužu za to že sem si nechala ubližovat.
I hate me..I hate-i love U.. Kill me


Učení ..a

20. ledna 2008 v 11:32
Musim se učit..Matiku,češtinu,němčinu.. u těch dvouch posledních mi jde o dvojku na vízo..Jenže i přesto vim že mě to nedonutí k hrocení sešitů..To co já dělám se snad nedá nazvat učení..
..a ještě něco..

Nákupní horečka

19. ledna 2008 v 23:14
Ještě pořád zmatená..všude jídlo..jídlo..twl jídlo..Hadry,hadry..H-A-D-R-Y..
Abyste tomu rozuměli,ve Futurum v HK sem byla dnes poprvé :D..smích si nechte prosím.

čekám..

18. ledna 2008 v 12:59
Samá voda..kdy bude hořet?!
Hořká naivita je vždy namístě..

Stále přežívám

17. ledna 2008 v 17:45
Literatura byla k mému očekávání docela lehká,kolem dvojky by se moje známka pohybovat mohla..-podotýkám mohla :P Dnes nemám náladu hledat nakej obrázek,fotku či snad situaci která se ktomuhle článku hodí vytisklou na papíru(Přeberte si to jak chcete)..Snad je to lenost,sem unavená ted sem chvíli spala..každej den po škole sem unavená :D..
Nevim jestli to sou jen nálady,chvilkový pohledy na situaci nebo co ale zrovna ted se mi můj blog nelíbí :D..ani nevim co píšu za keci kde ktomu chodim..Tak mě napadá,..-proč to vlastně čtete? :D..Ale musim vám za to poděkovat.
Matte:strašně se mi líbí tvůj blog,wow wow woow.. :P
Za dva tejdny (Tušim není to přesný)..už začíná období..Testovýšílenství..
To znamená že se budou psát Cermáááty -jak říká moje velmi oblíbená kámoška která to i s vyslovováním českých slov moc nezvládá :D..samozřejmě myslim Cermaty..a dál budou následovat Scio..náka střední školy nepotřebujou příjmačky ani průměr ale vybíraj si podle těhlech Testovýchšíleností
..Naprosto nevim jestli to zvládnu,myslim že člověk smojí inteligentností..(To je taková že na tom zas tak špatně nejsem ale tvářim se chytře ikdyž ve skutečnosti sem na tom o hodně hůř)..To ani zvládnout nemůže..ale Nechme se P-ř-e-k-v-a-p-i-t :).. pozn:Co se má stát stane se..

zájem by byl

16. ledna 2008 v 15:31
Sen o společném umírání vojáka a koně na bitevním poli..Nesmyslnost války,umírání nevinných bytostí..Kontrast války a přírody..
Zejtra píšem z válečné literatury :D..Je to docela zajmavý tak doufám že mi to do hlavy poleze..Ví vůbec někdo o tom že někdo z Iránu,Iráku nebo co že je to zač chce spáchat atentát na Německo?!..Když sem to slyšela ve zprávách a chtěla prodiskutovat s kamarádama nikdo o tom nevěděl..copak se nikdo nekouká na Televizní noviny?! :D..Né ale já mluvim pravdu,to tam fakt bylo..
Budu se muset jít üčit tu literu,prostě chci dvojku ,musim..musim se vejít do průměru..nakýho..slušnýho..
Zejtra mě mamka myslim objedná u tý kadeřnice :D..Doufám že to teda vyjde a budu mít ten Zelenééj melíííír...áááá wau wau wauu...Dalo by se říct že ted se mám "dobře" :)...
Pořád ještě on a to všechno nezmyzelo ale nemužu na to pořád koukat..Ale je tu někdo jiný,jinej problém,-mrzí mě že sem na ni hnusná a nemám žádný zážitky..jasně vy ste na ni taky někdy hnusný a drzí,ale pochopte to,já sem na ni JINAK hnusná :) ..každej den jen koukám nic nedělám,nemužu..umírá nám před očima ikdyž bych to rači vzala na sebe...
Miluji tě Mami ..
Ps:Ona ale umírá :)

Pokus č.1

15. ledna 2008 v 21:55
M:Co chceš k narozeninám?!
im:Zelenej melír...
M:..Co chceš K narozeninám?!
im:ZELENEJ MELÍR !
M:Já se neptám co chceš Na hlavu,ale co chceš k narozeninám!!
im:....
První pokus nevyšel..umlčela mě.. :D
//Zmněna..tak prej že mi ho dovolí..mg :D:D je jak malá :D ..ááá doufám že zas nezmnění názor :P

Poslední víkend litlle star :)

13. ledna 2008 v 20:12
Depresivní neděle..
Musí opravdu každá neděle být depresivní?..ano,ikdyž je pravda že takové začaly být až ted..á néé..Nebudu říkat kdy ted protože právě na to,na něj,na TY myšlenky se snažím nemyslet a celkově zapomenout...školu nemám ráda,ani učení..ale vlastně tam sem ráda...všude je někdo,sou tam mí přátelé...mám noční můry z toho že bych byla sama..
Bože...nemám noční můry,jen přemejšlim jaký by to bylo mít noční můry,ale z toho že bych byla nebo snad měla být sama mám..ehm jak to nazvat....deprese zas to slovo..strach..jo tyhle dvě slova sou správně.
Celkově mě bolej nohy z mýho! prkna ♥a mám pěkný modřiny na kolenou :D..jenže co bych bez nich dělala,celej den seděla doma a myslela na TY myšlenky na který se snažim zapomenout...Taky si dělám testy na příjmačky apod.. zaměřuju se na školu..nebo se o to aspon snažim abych nemyslela na Ty myšlenky..já vim pořád to opakuju..ale jen aby ste věděly že Ty myšlenky mě ničej..
:::..pořád Ne-Zhasnutá litlle star..ikdyž v > úterý už náctiletá..15tiLEtá litlle star :)

fame is illusion

12. ledna 2008 v 23:17
Please..Don't smoke
pomalu vyhasíná -možná :D
nezbývá než se ponořit do myšlenek nad sebou..jen a jen sebou,o mě o tom co bude..(se mnou samozřejmě)..
Jsem nerozhodná naivní už prakticky nepoužitelná troska-
..-Ted je pro mě nejdůležitější přátelství,soucit,,ciit..ciit (..co je to zač?! )..důvěra..a samozřejmost..samozřejmost že nejsem sama....A zjistila sem že opravdu nejsem,to že teprv vyhasínám je jejich práce,vaše..těch co sou se mnou áá možná vyhasnu...Dneska sem ale zazářila vyčerpávajíc svou sílu zářit ale i přesto zazářila..Soustředit se na školu,na školu, na školu..na školu ...na..školu...škola škola škola..myšlenky jinam ne!
Odreágování je moje prkno :) sem ráda že moje jinak bych se ktomu nikdy nedopracovala...miluju svýho psa ikdyž sem chtěla mnohem většího..Miluj babču s mamkou-moje jediná rodina která je moje ikdyž mě čím dál víc serou...miluju školu-ikdyž nesnášim učení a ty lidi tam u nás sou zkažený až do bílejch krvinek netěšim se na konec..konec tohohle ale vim že pak to přejde a začně začátek toho samího ale lepšího,začnem od znova ..nejim nepiju,nežiju nedejchám..jen přežívám..
::A to díky naivní představě,že bude ...líp:)

Nechci..

6. ledna 2008 v 21:17
nechci..nechci bejt....myslet..dýchat...vnímat...cítit...
nechci se probudit..nechci chodit..přemýšlet..mluvit..
nechci mít starosti...nechci být sama...nechci mít jen obavy z toho co bude...
nechci mít pořád ty deprese...takovej život nechci

chtěla bych aby se mi to co nechci splnilo ♥
Nebojím se smrti..

Ban thinking

5. ledna 2008 v 14:20
Vůbec se mi nechce vylejzat,ukazovat se,projevovat se..nechci o sobě dávat vědět..ale přesto musím.
Nikdy mě nenapadlo že myšlenky tě můžou doslova užírat..-,Celej den jen myslíš na to,na co se snažíš zapomenout a není to jen celej den je to celou dobu...A když si řikám nemysli na to,tak v podvědomí si řikáš nemysli na TO a zas je tady to na co myslíš..proč to nejde smazat..Chtěla bych červa do hlavy..
Chtěla bych bejt holka který slušej dredy má je..holka která třeba na první pohled nevypadá jako slušnačka ale i přesto je a má super rodinu..Je super sama o sobě.Já nejsem geniální,nejsem užasná-tak proč si někdo dělá o mě iluze?!..akorát sklamu..Nic jinýho neumim..
Nejhorší je mít rád člověka kterej si to vůbec nezaslouží,pak už jen mužu litovat proč nejsem k sarku zamilovaná do toho pro kterýho sem všechno a konečně si někoho takovýho zasloužim...Proč si nejde vybrat..a ty myšlenky..
Pořáád...mě tam lezou
pořád tam sou..
nezmizej...
neumim použivat a realizovat ty slova..bud rád že se to stalo..co se má stát stane se(ikdyž to jediný mě ted docela zvedá náladu)...ale co se má stát?..už se těšim až se něco stane a já si zas řeknu...jo to je ono tohle se mělo stát..Ale už by to mohlo bejt něco hezkýho,štastnýho a zárověn dlouhodobýho..
Ale ta myšlenka,ty vzpomínky..
..jsou tam pořád...
...ničej mě..
..Hnusí se mi hvězda..jsem?..už ne..možná ale bojim se představy že to budu používat dál..kvůli němu..kvůli němu se mi hnusej věci které řekl,které dělá..které má rád..-Nikdo mě neutěší tak jako ten kdo by věděl jaký to je..jde o to že každej to bere jinak..jen vim že to bylo už se všim všudy... šla sem do toho naplno ..dala sem mu všechno..a to byla ta chyba..
Dala sem mu sebe..
Moje princezno ..s modrýma vláskama <3